Karpacz

Przewodnia myśl serwisu:

Karpaczanie – lepsza strona Karpacza

oznacza, iż w żaden sposób nie zamierzam nawiązywać do poprzedniej wersji serwisu, który istniał na serwerach firmy Socjum. Nie chcę aby serwis był bezpardonowym forum dyskusyjnym, w którym każdy broni swoich racji. Dla miłośników ostrych dyskusji stworzyłem inną stronę www.forum.karpacz.pl, na którą zapraszam szanownych dyskutantów.

Drugim najważniejszym hasłem obecnego serwisu jest:

Karpacz – myślenie pozytywne

oznacza, iż tylko taki sposób myślenia będzie preferowany, a wpisy o negatywnym nastawieniu i krytykanckie będą po prostu usuwane. Za dużo złych emocji było w poprzedniej edycji serwisu. Jeśli jednak uważasz inaczej, to proponuję wyszukać w internecie serwis radnego Karpacza, który pod szyldem „Karpacz – moje miasto moją wizytówką” dopuszcza krytykę i krytykanctwo wszystkiego co ma miejsce w naszym mieście.

Rejestracja w serwisie Karpaczanie.pl

każdy, kto wyznaje dwie poprzednie zasady może zarejestrować się i dodawać artykuły, podpisując się swoim imieniem i nazwiskiem. Proszę napisać do mnie abym mógł udostępnić formularz rejestracyjny.

Ludzie Karpacza

podstawowym celem serwisu jest opisanie wszystkich, bez wyjątku, obecnych i byłych mieszkańców Karpacza oraz ludzi związanych z naszym miastem. Rozpocząłem cykl artykułów o ludziach Karpacza i mam nadzieję, iż dzięki Wam serwis stanie się skarbnicą wiedzy o nas wszystkich. Tym sposobem ludzie, których codziennie mijamy na ulicy przestaną być anonimowi i będziemy mogli ich pozdrowić z uśmiechem na ustach, jako naszych dobrych znajomych, a tych którzy odeszli będziemy nadal wspominać.

Tomasz Wawrzyniak
Tomasz Wawrzyniak